telefon mail facebook w górę
Doświadczenie

Ponad 30 lat
doświadczenia!

Biznes

Jedno z największych biur w TG!

Chmura

Internetowa wymiana dokumentów!

Kontakt

Bezpośredni kontakt z księgową!

Konsultacje

Bezpłatne konsultacje z doradcami!

Check List

Bezpieczna umowa bez zobowiązań!

Innowacyjność, doświadczenie i profesjonalizm

Zacznij współpracę z profesjonalnym biurem księgowo-rachunkowym. Outsourcing księgowości to stały trend na rynku. Dołącz do grona firm, które poznały zalety i wygodę takiego rozwiązania. Chcesz zwiększyć wydajność księgowości w swojej firmie, a nawet obniżyć koszty? Z naszą pomocą to możliwe.

Biuro Debet, dlaczego warto?

Nasze biuro księgowo-rachunkowe DEBET działa już od początku lat 90. Przez cały ten czas dynamicznie się rozwijaliśmy, zwiększając liczbę pracowników, klientów i poprawiając jakość naszych usług. Niepowtarzalne połączenie standardowych usług księgowych oraz doradztwa to nasza największa zaleta. Robimy to, w czym jesteśmy najlepsi, pozwalając Tobie skupić się na tym, co potrafisz najlepiej.

Nasze główne usługi to:

 • punkt
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

 • punkt
 • Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów

 • punkt
 • Kadry i płace

 • punkt
 • Doradztwo podatkowe*

 • Każda z nich jest kluczowa dla działania nawet tych małych firm. Ale co sprawia, że lepiej skorzystać z pomocy biura Debet, niż wiedzy innej firmy z branży lub etatowego księgowego? Nasze doświadczenie sprawia, że mamy wytworzone ścieżki postępowania w różnych sprawach, które przepracowaliśmy już w naszej firmie na przestrzeni wielu lat. Ponadto nasze biuro gwarantuje to, czego brakuje w wielu innych firmach: pewność, że zatrudniamy dobrze przeszkolonych pracowników w dziedzinie finansów i rachunkowości. To właśnie wykształcenie i doświadczenie naszych pracowników odróżnia nas od innych, szczególnie małych podmiotów, które ciężko nazwać inaczej niż fabrykami dokumentów.


  *Usługi doradztwa podatkowego dla naszych klientów prowadzą Kancelarie Doradców Podatkowych, którzy mają podpisane umowy z Debetem.

Doświadczenie

Ponad 30 lat
doświadczenia!

Biznes

Jedno z największych biur w TG!

Chmura

Internetowa wymiana dokumentów!

Kontakt

Bezpośredni kontakt z własną księgową!

Konsultacje

Bezpłatne konsultacje z doradcami!

Check List

Bezpieczna umowa bez zobowiązań!

Nasze usługi

555x450
 • Książka

  Prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych)

  Dobrze wiemy, jak żmudnym i pracochłonnym obowiązkiem jest prowadzenie ksiąg rachunkowych (handlowych). Zajmiemy się tym, pozwalając Tobie i Twoim pracownikom skupić się na tym, co ważne dla rozwoju firmy.

 • Książki

  Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów

  Oddając nam odpowiedzialność za tą część Twojej działalności nie musisz martwić się nieprzyjemnościami z Urzędemi Skarbowym. Nasze doświadczenie i skrupulatne podejście to gwarancja porządku i klarowności.

 • Personel i dokumenty

  Kadry i płace

  Comiesięczne tworzenie list płac, naliczanie wypłat i zajmowanie się umowami jest naprawdę czasochłonne, po co jednak zajmować się tym samemu? Zleć to nam, by zachować kompletność i harmonię prowadzonej dokumentacji.

Podanie dłoni przez dwóch mężczyzn

Kim jesteśmy?

Debet zaczął działać w 1990 roku, początkowo jako firma rodzinna. Szybko jednak okazało się, że coraz więcej przedsiębiorców dostrzegało pozytywy zlecenia nam prowadzenia księgowości, co przyciągnęło do nas klientów i pozwoliło na rozwój.

Teraz po ponad 30 latach działalności możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami, świadczącymi usługi najwyższej jakości. Stale utrzymujemy kontakt z innymi firmami z branży. Dzięki takiemu podejściu nasze usługi to zdecydowanie więcej niż po prostu księgowość: to obsługa firmy, która pozwala skupić się na tym, co najważniejsze dla przedsiębiorcy- tworzeniu, pozyskiwaniu klientów i rozwijaniu własnego przedsiębiorstwa.

Co robimy?

Zajmujemy się kompletną obsługą dokumentacji w Twojej firmie, doradzamy, jakie działania podjąć. Zajmiemy się wszystkim tym, co nie musi być koniecznie nadzorowane, abyś Ty nie musiał i mógł się skupić na tym, na czym znasz się najlepiej.

Na co jeszcze czekać? Porozmawiajmy, to będzie początek owocnej współpracy!

Co możemy dla Ciebie robić

01

Przygotowujemy indywidualne oferty

Każda firma działa inaczej, każda firma ma inne wymagania i każda firma wymaga innej ilości pracy, do prawidłowego funkcjonowania księgowości. Zdajemy sobie z tego wszystkiego sprawę, dlatego wspólnie ustalimy warunki współpracy i jej formę. Potem będziemy stale rozwiązywać ewentualne problemy, aż doprowadzimy do symbiozy, która pozwoli Twojemu biznesowi rozwinąć skrzydła, a Tobie i Twoim pracownikom spać spokojnie.

02

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Wymagane prawnie prowadzenie ksiąg rachunkowych jest wyjątkowo uciążliwe i czasochłonne, nasi specjaliści zajmą się tym w Twoim imieniu. Pełna księgowość może być prosta.

03

Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów

Prowadzenia KPiR to kolejny z wielu obowiązków, które ma do wypełnienia firma. Jest to żmudna praca, ale zachowywanie stałego porządku związanego z takimi rachunkami jest niezbędne dla płynnego działania firmy. Zajmiemy się tym!

04

Obsługa kadr i płac

Podstawowym zajęciem kadrowej w firmie jest obsługa wypłat, list płac i umów. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim, począwszy od sporządzenia pierwszej umowy z pracownikiem, do rejestracji w systemie ZUS. Z całą pewnością nie musisz się tym przejmować.

05

Doradztwo podatkowe i biznesowe

Duże doświadczenie i wiele firm, które z nami współpracowały nauczyły nas jednego - nie ma problemów nie do rozwiązania. Bariery prawne można pokonać, a błędne koła, które hamują rozwój firmy mogą być przerwane. Nasi partnerzy (doradcy podatkowi, biegła rewident) pomogą Ci prowadzić działalność w dobrym kierunku.

Dowiedz się, co nas wyróżnia na rynku!

Doświadczenie
i profesjonalna kadra!

Doświadczenie
Check  mamy ponad 30 lat doświadczenia;
Check  obsługujemy ponad 600 firm ze Śląska i całej Polski;
Check  pracuje dla nas kilkadziesiąt kadrowych i księgowych;
Check  mamy doświadczonych i wykształconych pracowników i doradców

Dostępność
i nowoczesność!

Doświadczenie
Check  jesteśmy jednym z największych biur w Tarnowskich Górach;
Check  obsługujemy cały Śląsk;
Check  mamy nowoczesne i zaawansowane techniczne biuro;
Check  jesteśmy w centrum miasta;
Check  udostępniamy Klientom wygodny parking pod biurem;
Check  dojeżdżamy do Klienta!

Innowacyjność
w obsłudze Klienta!

Doświadczenie
Check elastyczność w działaniu;
Check łatwość i mnogość w sposobie kontaktu;
Check internetowa wymiana dokumentów bez wychodzenia z domu;
Check darmowa platforma do wystawiania faktur;
Check możliwość wysyłki dokumentów kurierem bez wychodzenia z biura!

Bezpośredni kontakt
i konsultacje!

Doświadczenie
Check bezpośredni kontakt z własną księgową i kadrową;
Check bezpłatne konsultacje z doradcą finansowym;
Check bezpłatne konsultacje z doradcą prawnym;
Check bezpłatne konsultacje z biegłym rewidentem!

Ręka na pulsie
i bezpieczeństwo!

Doświadczenie
Check jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowymi przepisami;
Check zapewniamy doradztwo w sprawie nowego ładu;
Check wdrożone przepisy RODO;
Check zapewniamy ochronę danych i pełną dyskretność!

Umowa
bez zobowiązań!

Doświadczenie
Check podpisujemy bezpieczną umowę;
Check możliwość rozwiązania w dowolnym momencie;
Check atrakcyjne ceny!

Poznaj opinie naszych Klientów!

Korzystam z usług od początku prowadzenia działalności i lepiej trafić nie mogłem. Profesjonalna obsługa kadrowa i księgowa. Bez problemu pomogą i wytłumaczą. Na początku działalności o księgowości i kadrach nie wiedziałem nic, a dzięki ich pomocy wszystko jest dużo prostsze. Zdecydowanie polecam te biuro rachunkowe wizyty jak i rozmowy telefoniczne z pracownikami to czyta przyjemność. POLECAM!!!!


Kamil Otfinowski (opinia z serwisu Google)

To profesjonaliści na najwyższym poziomie, w zawiłości prawa podatkowego i finansowego doradzają, rozliczają i uczą (organizują super szkolenia) już od kilkunastu lat w naszej firmie jak i całej rodzinie 🙂 Załoga - to wyjątkowy zespół ludzi uprzejmych, pracowitych i rzetelnych, na których można polegać, dziękujemy, że Jesteście :)


Iwona K. (opinia z serwisu Google)

Jestem ich klientem od wielu lat. Mam porównanie do innych biur i mogę powiedzieć z całą pewnością, że są bardzo rzetelni i komunikatywni. To jest też pewnie największe biuro w TG, mają pełną ekipę pracowników, bez żadnego wyjątku, która obsługuje kompleksowo moją firmę, właściwie to dwie. Cenowo: Normalna cena w dobrej jakości, połączenie moim zdaniem optymalne.


Łukasz Preś (opinia z serwisu Google)